Zobrazit větší

Vysoušeč rukou Jet Dryer STYLE - bílý

005010201

Výhody: Vysuší ruce do 10 sekund. Bezdotykový systém - maximální čistota a hygiena toalet. HEPA filtr s UV sterilizací. Nahradí tisíce papírových ubrousků měsíčně. Úspora financí.

Více informací

Skladem - expedujeme ihned!

Doprava zdarma

13 636 Kč bez DPH

16 500 Kč s DPH

Parametry

TypTryskový
SpouštěníAutomatické
Výkon1200 W
PřipojeníS kabelem
Hloubka22 cm
Šířka30 cm
Výška70 cm
KrytABS plast, bílý
BarvaBílá
Hmotnost11 kg
Hlučnost73 dB
Průtok vzduchu154,8 m3/h
Rychlost vzduchu342 km/h

Více informací

 • El. příkon: 650W motor vysoušeče 1200W ohřívač vzduchu
 • Typ motoru: bezkontaktní motor / krokový
 • Napětí: 230 V / 50 Hz (9 A)
 • Ochrana: ochrana proti přehřátí, nadproudová ochrana, ochrana před zkratem
 • Rychlost proudění: 95m/s plus/mínus 5%
 • Ohřev vzduchu: automaticky (dle okolní teploty)/manuálně
 • Instalace: nástěnná
 • Hmotnost: 9 kg /12,3 kg vč. krabice
 • Rozměry vysoušeče: 70 x 21,5 x 30 cm
 • Rozměry balení: 74 x 27 x 36 cm
 • Balení: ochranná fólie, polystyrénový obal, kartonový box
 • Záruční doba: 36 měsíců

Novinka roku 2014 – duální tryskový osoušeč rukou Jet Dryer s Hepa filtrem a sterilizačními UV diodami. Revoluce v hygieně osoušení rukou je zde! Pokud vyžadujete hygienické prostředí a čistotu na vašich toaletách, nalezli jste ten správný vysoušeč. Certifikovaný HEPA filtr slouží k zachytávání i těch nejmenších prachových částic. Tři UV LED diody, které osvětlují prostor HEPA filtru se starají o neustálou sterilizaci HEPA filtru a na něm zachycených prachových částic spolu s roztoči, viry, spory, plísní, mikroorganismy atd. Tento systém zabezpečuje maximální čistotu a dezinfekci vyfukovaného vzduchu.

Hygienický elektrický tryskový osoušeč rukou Jet Dryer HEPA, patří na každou toaletu, do nemocnice, farmaceutických zařízení, veřejných budov a areálů, škol a stravovacích zařízení na každou provozovnu či firmu, která se maximálně stará o své zákazníky a zaměstnance. Přístroj je navíc ergonomicky tvarován a zpracován do posledního detailu. Už žádná mokrá podlaha, žádné papírové ručníky povalující se mimo odpadkový koš. Odkapávající voda nemíří na zem, jako u jiných osoušečů, ale je zachycována v odkapávací nádobce ve spodní části přístroje, do které lze přilít trochu desinfekčního přípravku pro neutralizaci vody okapané z rukou.

Výhody:* Vysuší ruce do 10 sekund – oboustranné tryskové vysoušení
* Bezdotykový systém - maximální čistota a hygiena toalet
* HEPA filtr s UV sterilizací      
* Moderní design s modrým LED světlem, které vybízí k vysušení rukou
* Ubydou starosti a náklady na papírové ubrousky či obyčejné fukary
* Vysoký komfort toalet - spokojenost návštěvníků
* Ochrana životního prostředí – nahradí tisíce papírových ubrousků měsíčně
* Úspora financí – deseti tisíce až sta tisíce ročně  (Investice do vysoušeče se vám rychle několikanásobně vrátí ve formě úspory za energie)

Systém sušení:Při vsunutí a během pozvolného vysouvání rukou z vysoušeče je voda okamžitě doslova stírána vysokým tlakem teplého vzduchu na odkapovou plochu. Proudění vzduchu zajišťují hřebenové trysky umístěné po obou stranách sušícího prostoru. Odkapaná voda pak kanálkem stéká do odkapávací nádobky na spodní straně přístroje.

Deset vteřin stačí k celkovému osušení rukou a díky tomu můžete ušetřit spoustu výdajů za elektrickou energii a papírové utěrky. Vaše prostory toalet budou navíc díky tryskovým vysoušečům vypadat mnohem elegantněji a návštěvníkům tak připravíte pocit vyššího komfortu.


Součásti balení: Montážní panel na zeď

Ke stažení

....